Kurumsal

Şirketimiz özel güvenlik hizmeti, liman ve gemilere yönelik RSO & danışmanlık, kıymetli evrak/para nakil ve Özel Güvenlik Eğitim Kurumları aracılığı ile sağladığı özel güvenlik eğitimi hizmeti alanındaki çalışmalarını; tecrübeli ve dinamik kadrosu ile yürütmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Sizlere hizmet etmek en öncelikli amacımızdır...

Banka

Hastane ve üniversiteler gibi banka güvenliği konusunda hassasiyetle yaklaşan Alivre ve Güvenlik, yasalara uygun olarak ilgili alanlardaki güvenlik hizmetinin kesintisiz şekilde sağlanmasına çalışmaktadır.

Otel

En yoğun kullanılan yapılardan biri olan otellerin profesyonel güvenlik hizmetlerini de sunan Tepe Savunma ve Güvenlik, seçkin birçok otel ile çalışmakta, bu alanda başarılı projeler yürütmektedir.

Eğitim

Özel güvenlik alanında hassasiyet gösterilmesi gereken bir başka alan, üniversite güvenliği konusunda, Tepe Savunma ve Güvenlik olarak kampüs huzuru ve eğitim binalarının günlük işleyişlerinin sağlıklı biçimde yürütülmesinin önemine inanmaktayız.

HABERLER & DUYURULAR

En yeni haberler ve duyurularımız

Çalıştığı Sendikadan Tazminat

Güvenlik ve Savunma İşçileri sendikasında örgütlenme uzmanı olarak çalışan ve işten çıkartılan Hülya Karakaya adlı kişi tazminatını alabilmek için Sendikaya alacak davası açtı

Devamı

Güvenlik-İş Sendikasından

Kilis KYK'da 137 özel güvenlik görevlisi Güvenlik-İş Sendikasınından neden istifa ettiklerini haber sitemize açıkladılar

Devamı

ÖZİŞ Sendikasından

HAK-İŞ Konfederasyonu'na bağlı ÖZİŞ Sendikası Türkiye genelinde üyeleri bayram ziyaretlerine devam ediyor

Devamı

20 Özel Güvenlik

Antalya merkezli operasyonda 2'si emekli polis 20 özel güvenlik görevlisi gözaltına alındı. Antalya, Ankara ve Konya'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda 2'si emekli polis, 20 özel güvenlik görevlisi gözaltına alındı.

Devamı
TÜM HABERLER